Güvenlikli Cephe İskele Sistemi

Marka: GÜRBÜZ

Güvenlikli iskele sistemi; kolay, hızlı montaj ve demontaj özelliği sayesinde zaman ve işçilikten yüksek tasarruf sağlayan, son derece emniyetli bir sistemdir.


İskele Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için İskele Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Cephe iskelesi İskele Güvenlikli iskele Çalışma iskelesi Yapı iskelesi H tipi iskele
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Sistem duvar yapımında, iç ve dış sıva yapımında, cephe boyama ve izolasyonunda, cephe giydirmede, silo yapımında, gemi inşaası ve onarımlarında, baraj, tünel gibi yüksek perde inşası ve bakımında, asansör kuyularında rahat ve güvenli bir iş üretimi sağlamak üzere kullanılabilen, kolay kurulup sökülebilen ve fazla yer kaplamadan stoklanabilen pimli ve klavuzlu bir iskele sistemidir.

2Teknik Özellikler

Diyagonal (çapraz) eleman, yatay eleman ve çerçeve elemanı olmak üzere 3 ana elemandan oluşmaktadır. Çerçeve elemanı 48x3 mm, yatay elemanlar 34x2.5 mm ve diyagonal elemanlar 42x2.5 mm TSE kalite belgeli, mekanik testlere tabi tutulmuş standart borulardan üretilmektedir. Tekerlek takıldığında yapıların iç ve dış kısımlarında her türlü montaj, tesisat ve restorasyon projelerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tabana yerleştirilen ayar mili yardımı ile iskelenin yüksekliği hassas bir biçimde ayarlanabilir ve her türlü engebeli arazide rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Sistem daldırma astar boyalıdır. İsteğe göre galvaniz yapılabilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TS EN ISO 9001:2008, TS EN 12810-1