Cup-lock (Fincanlı) İskele Sistemi

Marka: GÜRBÜZ

Kolay, hızlı montaj ve demontaj özelliği sayesinde zaman ve işçilikten yüksek tasarruf sağlayan, son derece emniyetli bir sistemdir.


İskele Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için İskele Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Fincan iskele İskele sistemi Yük iskelesi Güvenlikli iskele Yapı iskelesi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Sistem yüksek yapılar, endüstriyel yapılar, konutlar, köprü ve viyadük ayakları gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

2Teknik Özellikler

Yatay elemanlardan ve düşey elemanlardan oluşmaktadır. Yatay elemanlar 48x2.5 mm, düşey elemanlar 48x3 mm TSE kalite belgeli, mekanik testlere tabii tutulmuş standart borulardan üretilir. Üretim ISO 9001 kalite standartlarında gazaltı kaynak robotlarında yapılmaktadır. Tabana yerleştirilen ayar mili yardımı ile iskelenin yüksekliği hassas bir biçimde ayarlanabilir ve her türlü engebeli arazide rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Cup-lock iskele sisteminde, yatay ve düşey elemanlar, rijit bir şekilde bağlanır. Yatay ve düşey bağlantılar, rijit bir çerçeve oluşturduğundan, ağır ve yüksek döşemelerde son derece emniyetli bir sistemdir. Yatay ve düşey bağlantıdaki rijitlik, ağır yük ve burkulma yüklerine karşı yüksek mukavemet sağlamaktadır. Sistem özel antipast boyalıdır. İsteğe göre galvaniz yapılabilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TS EN ISO 9001: 2008, TSEK