Rüzgar Perdesi Sistemi/CLIMBSET – W

Marka: CLIMBSET - URTİM

CLIMBSET - W Rüzgâr Perde Sistemi, yüksek yapı projelerinde hava koşullarından topyekûn koruma sağlayarak, yüksek iş güvenliği seviyesinin devamını temin eder. Kaplama, tercihe bağlı olarak delikli veya deliksiz saç veya kontrplakların ahşap taşıyıcı üzerinde monte edilmesi yoluyla gerçekleştirilir. Yapım sürecinde, döşeme kalıbı, cihazlar ve diğer malzemeler, yükleme platformları ve/veya Masa Çıkarma Sistemi kullanılarak hızlı ve güvenli bir şekilde taşınır.


İnşaat Güvenlik Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için İnşaat Güvenlik Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Güvenlik platformu İskele Kalıp İskele koruma perdesi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Özellikle yüksek yapılarda güvenli çalışma ortamı sağlayan sistem malzeme ve işçi düşmesine karşı koruma perdelerinin esnek boyutlandırılmasıyla her projeye uygun optimum çözümler sunar.

2Teknik Özellikler

CLIMBSET – W Rüzgar Perdesi sistemi sahip olduğu hidrolik sistem sayesinde kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte tek bir hidrolik ünite ile birden çok platform aynı anda hareket ettirilebilir. Sistem ihtiyaç duyulan rüzgar yüküne göre tasarlanabilir. Esnek boyutlandırma özellikleri ile her türlü geometriye göre adapte edilebilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, BS OHSAS 18001:2007, TS EN 3834, Ürün Sorumluluk Sigortası

4Ürün Seri No

315