El Arabası, Tırmık, Kürek, Çapa/Keskin 1200

Marka: Keskin 1200

Tosya Keskin Çelik tarafından üretilen el arabası çeşitleri yüksek kalite standartlarına sahiptir; sac ve boru kalınlıkları ideal kalınlıklarda olup dış etkilerden kolayca etkilenmemektedir. Demonte ve kaynaklı olarak üretilen el arabaları kullanım kolaylığına göre tasarlanmakta, demonte modellerde ise parçalanabilir olma özelliğinden dolayı kolayca taşınabilmesini sağlamaktadır.


El Arabaları ve Bahçe El Aletleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için El Arabaları ve Bahçe El Aletleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
El arabası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

İnşaat ve tarım sektörü

2Teknik Özellikler

El Arabaları standart veya derin tekne olarak , otomasyon elektrostatik toz boya sistemi ile istenilen renklerde boyanıp fırınlandıktan sonra, isteğe bağlı bir şekilde kaynaklı veya demonte olarak müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca kullanım bakımından dolma veya şişme teker olarak da tercih edilebilir.
Kürekler ise ; insaat kürekleri faryap kürekleri kum kürekleri ve sertleştirilmiş çelik veya demir kürek olarak üretim yapılmaktadir. Kürek çeşitlerinde endüstriyel ya da statik toz bay alternatifi bulunmaktadir. Ayrıca tüm kürek çeşitlerimiz saplı veya tutamaklı olarak da tercih edilebilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001