Elektrikli El Aletleri | Akülü El Aletleri Seti PRO-MIX


İhtiyacınız olan akülü el aletlerini kombine ederek kendi setinizi oluşturmak ve hediyeler kazanmak artık çok kolay! Bosch Profesyonel Elektrikli El Aletleri envanterinizi solo makineler ile genişletebilirsiniz. Tüm solo modellerin, aynı voltaj sınıfındaki aküler ile uyumlu olduğunu unutmayın.

• PRO-MIX Set Alternatifleri
- Solo Makine: Mükemmel bir fiyat için Bosch Profesyonel Elektrikli El Aletleri envanterinizi solo makineler ile genişletin. Tüm solo modeller, aynı voltaj sınıfındaki tüm aküler ile uyumludur.
- 2 solo makine + kanvas çanta hediye: 2 solo makine satın alın ve Profesyonel kanvas çanta kazanın. Setin yanında opsiyonel olarak içinde 2 adet akü ve 1 adet şarj cihazı olan başlangıç setini satın alabilirsiniz.
- 3 solo makine + kanvas çanta ve akü hediye: 3 solo makine satın alın ve Profesyonel kanvas çanta ve akü kazanın. Setin yanında opsiyonel olarak içinde 2 adet akü ve 1 adet şarj cihazı olan başlangıç setini satın alabilirsiniz.
- 4 solo makine + 2 adet kanvas çanta ve akü hediye: 4 solo makine satın alın ve 2 adet Profesyonel kanvas çanta ve akü kazanın. Setin yanında opsiyonel olarak içinde 2 adet akü ve 1 adet şarj cihazı olan başlangıç setini satın alabilirsiniz.
• El aletleri solo versiyonlarıyla sete dahil edilmektedir. Akü ve şarj cihazı teslimat kapsamında yer almamaktadır. Karton kutu içerisinde teslim edilir.