Plastik Kaset ve Asmolen (Kanal) Kalıpları

Marka: Lam Plastik

Tamamı yüksek dayanımlı mühendislik plastiğinden imal edilmiş tek yönlü ve çift yönlü nervür döşeme sistemleridir. Her türlü yapı sistemlerinde kullanılabilir. Geniş ürün yelpazesi ve yüksek kullanım sayısı ile ekonomik çözümler sunar.


Döşeme Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Döşeme Kalıpları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Döşeme kalıbı Kalıp sistemi Kaset kalıbı Paspayı elemanı
Ürün Hakkında
1Teknik Özellikler

40 çeşit plastik kaset tipi kalıplar ve 8 çeşit plastik asmolen (kanal) tipi kalıplar ile her tür yapılarda çift yönlü ve tek yönlü nervür döşeme sistemleri yapmak mümkündür. Tüm kalıpların tamamı geri dönüşümlüdür. Sökümde hava gerektirmez. Alt taşıyıcı olarak kalıp gerektirmez. Mahya ve ızgara sistemi yeterlidir. Hafiftir ve her iki kalıp sistemi 100 ve üzeri kullanım sayısına sahiptir. Hızlı ve kolay işçilik ile ekonomik çözümler sunar. Asmolen tipi kalıp kullanımında hiçbir dolgu malzemesi kullanılmaz. Tüm malzeme sökülerek tekrar tekrar kullanılabilir. Elektrik tesisatı, havalandırma, yağmurlama sistemi ve aydınlatma gibi tavana konulacak tesisatlar için uygun boşluklar meydana getirir. Ekonomik kalıp sistemidir.

2Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008