Havalandırmalı Zemin Altı Boşlukları için Tek Kullanımlık Kör Kalıp

Marka: IGLU®

Iglù® kamu ve endüstriyel binaların inşaatı ve yeniden yapılandırılması esnasında, hijyenik alanların, havalandırma boşluklarının, zemin altı boşluklarının, havalandırmalı zemin ve çatıların yapılması için oluşturulan ve patentlenmiş piyasanın önde gelen ürünlerinden biridir. Yan yana sıralı olarak sistemin geçitlerinde alt boşluk alanı ile sütunlara yerleştirilen, artan nemin ve radyoaktif gazların etkisini ortadan kaldıran, hızlı ve ekonomik bir şekilde uygulaması yapılan modüler plastik Iglù® kör kalıp yapıları, kendinden destekli yürüyüş platformunu hızla oluşturmayı mümkün hale getirir. Geri dönüşümlü malzemeden üretilmiştir, beton tüketiminde azalma, inşaat sürelerinde kısalma, ve nem ve radon gazından korunma sağlar. Tesisatlar için kolay erişim ve bakım imkânı sunar..


Döşeme Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Döşeme Kalıpları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Döşeme kalıbı Yükseltilmiş döşeme sistemi Yükseltilmiş döşeme
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Binaların zeminlerinde, avlu, peyzaj alanlarında, soğuk hava depolarında, otoparklarda kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Sabit parçalarla 4 cm’den 80 cm’ye kadar değişen yükseklikler elde edilebilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

Avis Technique (EOTA Üye Kuruluşu-Avrupa Teknik Onaylamalar Organizasyonu-Olan Fransız CSTB Kurumu Tarafından Sertifikalı), Padua Üniversitesi Belgeli Kırılma Yükleme Testleri Sertifikaları, İtalyan Yeşil Bina Konseyi Üyesi, CCA Çevreye Uyumluluk Sertifikası, EN ISO 9001, EN ISO 14001, SA Standart 8000.