Havalandırmalı Döşeme Altı Boşlukları için Kör Kalıp Sistemi

Marka: Sistema Atlantis

Sistema Atlantis (Atlantis Sistemi) yeni veya yenilenmiş sivil veya endüstriyel binaların, biriktirme depolarının, dağıtım depolarının, bal-peteği salların, düşük ısı soğuk odalarının zeminlerinin altında boşluklar ve havalandırmalı zeminler oluşturmak için geliştirilmiş bir sistemdir. Atlantis Sistemi, yükseltici boruların sabit çapının doldurmak için kullanılacak betonu asgariye indirebilme avantajıyla; zemin altı boşluğun veya boşluğun derinliği klasik Iglù® kalıplarının kullanılamayacağı derinlikte olduğu durumlarda kullanılır. Ana sistem hız, basitlik ve maliyet performansı sunar. İlaveten Atlantis ile, uygun şekilde rutubeti engellenmiş hijyenik bir alan elde edilir ve eğer dışarıyla bağlantılı bir boru sistemi üzerinden doğru şekilde havalandırılırsa, zeminde mevcut olan Radon gazının bertaraf edilmesi için bir araçtır. Kesilerek ayarlanabilen PVC sütunlar sayesinde her türlü kademe ve rampa yapılabilir. Geri dönüşümlü polipropilen ile üretilen kör kalıplar projeye LEED puanı da kazandırır.


Döşeme Kalıpları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Döşeme Kalıpları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Döşeme kalıbı Yükseltilmiş döşeme sistemi Yükseltilmiş döşeme
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Binaların zeminlerinde, avlu, peyzaj alanlarında, eğimli alanlarda, soğuk hava depolarında, otoparklarda kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Sabit parçalarla 56 cm’den 300 cm’ye kadar değişen yükseklikler elde edilebilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

Avis Technique (EOTA Üye Kuruluşu-Avrupa Teknik Onaylamalar Organizasyonu-Olan Fransız CSTB Kurumu Tarafından Sertifikalı), Padua Üniversitesi Belgeli Kırılma Yükleme Testleri Sertifikaları, İtalyan Yeşil Bina Konseyi Üyesi, CCA Çevreye Uyumluluk Sertifikası, EN ISO 9001, EN ISO 14001, SA Standart 8000