Elastomerik Mesnet

Marka: ASO, Arsan Kauçuk

Arsan elastomerik mesnetleri, iki veya daha fazla çelik yaprakla takviye edilmiş volkanize elastomerik bloklardan oluşmaktadır.Tam bir korozyon koruması sağlayacak ve bakıma gerek bırakmayacak şekilde volkanize edilmiş yüksek dayanımlı çelik plakalar çepeçevre elestomerle kaplanmıştır.Esneklik özelliğine sahip olan elastomerik mesnetler binaları ve köprüleri dengesiz yük dağılımlarına karşı daha sağlıklı bir hale getirmektedirler.


Deprem Güçlendirme Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Deprem Güçlendirme Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Başlangıçta sadece köprülerde kullanılan mesnetler göstermiş oldukları üstün çalışma performansıyla binalarda demiryollarında ve nükleer reaktör tesislerinde de -50 °C ile +50°C sıcaklık aralığında yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

2Teknik Özellikler

Kloropen kauçuğu (CR) veya doğal kauçuk (NR)den üretilmektedir.
Tüm tiplerin dikdörtgen,dairesel ve kare kesitli çeşitleri, kayıcı tipte teflon kaplamalı mesnetler ve ankrajlı mesnetler firmamız tarafından üretilmektedir.
Her yönde yatay hareketleri ve elastik deforamasyon boyunca her eksendeki dönme hareketlerini sönümleyip yüklerin güvenle aktarılmasını sağlarlar.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000, TS ISO 6446, TS EN681-1, TS 4709, NSF, KOMO, DVGW