Yakar Kardeşler

Firma Hakkında

YAKAR KARDEŞLER 1963 yılında Gönen/Balıkesir'de sıcak demircilik ile faaliyetlerine başlayıp 1975 yılında kollu inşaat makasları imalatı üretimine başlamıştır.Daha sonra takip eden yıllarda, kollu inşaat makasları yanı sıra oturak makaslar, etriye kolları, demir bükme anahtarları, demir kesme makineleri ve demir bükme makineleri vb. ürünler ile ürün yelpazesini genişletmiştir. Firmamız 2015 yılından itibaren 1000 m2 kapalı alanda teknolojisini yenileyerek, günümüzün modern üretim tekniği olan CAD/CAM/CAE destekli programlarla CNC takım tezgahları ile üretim kapasitesini ve teknolojisini arttırmıştır.
 
2000 yılında Yakar Kardeşler Mak. Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak şirketleşen firmamız, aynı yıl kurduğu sıcak çelik dövme tesisi ile 30 gr'dan 4000 gr'a kadar parçaları maksi ve friksiyon presleri ile üretilebilecek kapasiteye sahip olmuştur. Bunun yanı sıra CAD/CAM/CAE destekli programlar ve CNC Takım tezgahları ile her türlü sıcak çelik dövme kalıplarını bünyesinde yapabilmektedir.
 
Üretimde yüksek vasıflı kaliteli lama ve yuvarlak kesitli çelikler kullanan Yakar Kardeşler Mak. Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. sıcak çelik dövme teknolojisi ile üretimine yeni boyutlar kazandırmıştır. Daima yüksek kalite ve zengin ürün çeşidini hedef seçen Yakar Kardeşler Mak. Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. sahip olduğu ISO 9001:2008 ile TSE belgeleri ve yüksek teknolojisi ile devamlı araştırma ve geliştirme süreci içinde müşterilerine her zaman en iyiyi sunabilmek, satış sonrası tüketici haklarını koruyan ve sınırsız hizmet anlayışı Yakar Kardeşler Mak. Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin vazgeçilmez şirket politikasıdır.

Ürünler

Yakar Kardeşler

Teklif İste

Send