Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Winsa
Winsa

Winsa

1998 yılında Sabancı Holding çatısı altında Adapazarı’nda kurulan Winsa PVC, 2004 yılında Ege Profil San. ve Tic. A.Ş. bünyesine katılarak büyümesini hızlı bir şekilde sürdürmeye devam etmiş ve 2008 yılında Kocaeli Kartepe’deki fabrikasına taşınmıştır. Winsa ürünleri, Kocaeli Sarımeşe’de 34.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 40.000 m2 alan üzerinde kurulu son teknoloji ile donatılmış fabrikada, büyük bir titizlik ve profesyonellikle üretilmektedir. Ham maddenin geliş aşamasından, sevkiyat asamasına kadar tüm üretim süreçleri uluslararası standartlardaki kalite yöntemleri ile test edilmektedir. Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik saglayan kaliteli ve dayanıklı ürünler yaratmak üzerine kurgulayan ve gerçekleştiren marka, sektörüne öncülük ederek sürekli olarak yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır.
 
Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri 250’ye varan üretici bayisi ve 550’yi asan satış noktası ile Türkiye’nin her noktasında tüketicinin kolayca markasına ulaşmasını saglamaktadır. Kurumsal kimliğine uygun fark edilir showroom yapısı, bayilerinin güler yüzlü ve kaliteli hizmeti, sadece satış odaklı değil, satış sonrası hizmetlerinde de başarılı yapısı Winsa’yı rakiplerinden ayıran en önemli yönlerinden sadece birkaçıdır.
 
Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri, kurulduğu ilk yıldan itibaren tüm serilerin ve bu serileri oluşturan profillerin üretiminde uluslararası standartlara, EN, RAL ve TSE normlarına titizlikle uymakta ve bunun yanı sıra gerek üretim öncesi, gerekse üretim ve satış sonrası tüm organizasyonlarını kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekte, aldığı sayısız kalite belgesiyle kalite konusundaki gücünü de kanıtlamaktadır.