Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Uşak Seramik
Uşak Seramik

Uşak Seramik

Uşak’ta 400.000 m² alan üzerinde kurulu Uşak Seramik teknolojik yatırımlara paralel olarak dinamik tuttuğu ürün yelpazesinde sürekli yenilikler yapmaktadır. Duvar karosu, yer karosu, bordür, dekor ve porselen üretimleri ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Güncel talep gören ebatlarda ve dizaynlarda üretilen ürünlerle müşteri beklentilerine alternatif çözümler sunan Uşak Seramik, tüm mekânlarda güvenle döşenmekte, yüksek kalitesi ile yıllar boyunca kullanılmaktadır.
 
Uşak Seramik fabrikalarında ISO 9001, CE ve TSE kalite belgeleri ile dünya standartlarına uygun üretimler gerçekleşmektedir. Profesyonel yönetim anlayışı, geniş dağıtım ağı, tasarıma ve yeniliğe verilen önem, müşteri odaklı çalışma politikaları ile Uşak Seramik adı; yurtiçinde ve yurtdışında modern, rekabetçi, teknolojik alt yapılara sahip güçlü bir marka olarak bilinmeyi hedef seçmiştir.
 
1000’e yakın kişiye istihdam sağlayan Uşak Seramik, bilgi, birikim ve Türk sanayisindeki geçmişi ile ISO 9001, CE ve TSE kalite belgeleri ile dünya standartlarına uygun yıllık yaklaşık 30 milyon m² üretim kapasitesi, geniş bayi ağı ve kesintisiz hizmet ilkesi ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırmaktadır. Başta ABD, Almanya, İtalya ve Kanada olmak üzere dünya üzerinde 40’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır