URTİM

Firma Hakkında

URTİM Kalıp ve İskele Sistemleri 1980 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 2007 yılından beri Hadımköy’de bulunan 21.000 metrekarelik modern fabrika binası ve 15.000 metrekarelik kiralama deposuyla yıllık 45.000 ton üretim kapasitesine sahip olan Urtim; Türk Yapı sektörünün bir numaralı kalıp ve iskele üreticisi olarak öne çıkmaktadır. Gerek ürün kalitesi gerekse standartlara uygun sertifikalı ürünleriyle inşaat ve restorasyon firmalarından,  rafineri ve enerji tesislerine kadar geniş bir yelpazede bulunan müşterilerine kalıp - iskele mühendisliği konusunda danışmanlıktan projelendirme aşamasına, üretimden satış sonrası süpervizörlüğe kadar tüm alanlarda tam hizmet vermek için kurulmuştur.
 
Sürekli gelişim ilkesiyle her geçen gün yenilenen, büyüyen kuruluşumuz, Ar-Ge ve İnnovasyon yatırımları ile koşut bir şekilde insan sermayesine de yatırım yaparak yaklaşık 250 civarında çalışana sayısına ulaşmıştır.
 
Üretiminin yaklaşık %95’ini robotic hatlarda üreten Urtim Avrupa, Afrika, Asya ve Arap ülkelerine yaptığı ihracatlar ile yıllık %70 ihracat hedefine ulaşmıştır.…

URTİM Ürünleri

URTİM

Teklif İste

Gönder