Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

TYC ltd.

Firma Hakkında

Firma faaliyetine 1983'de, 35 yıl önce 6 sınıflık bir ilkokul inşaatı ihalesi üstlenerek başlamıştır. Daha önceden deneyimli olduğu dış ülkelerle, özellikle Afrika ülkeleri ve Arap ülkeleri ile ilşkisi devam etmiştir. Bu süre içinde Kıbrıs'ta yüzlerce binanın yapımında  ve ihalelerin tamamlanmasında faaliyet göstermiştir.

2008 yılından beri çelik yapılar üzerine branşlaşarak, sadece bu alandaki yapıları inşa etmeye başlamıştır ve toplam 23 yıl boyunca genel inşaat mühendisliği çalışmaları yapmış, son 12 yıldan beri de çelik konstrüksiyon ile ilgili inşaat faaliyetleri sürdürmektedir.

2013 yılında kendi buluşu olan DUVARPANEL markası ile üretilen monte edilmeye hazır duvar paneli imalatına başlayan firma, 2017 yılında Avrupa ve dünya patenti alan markalı ürününü tercih eden Orta Afrika ülkeleri (Mısır, Sudan, Tanzanya, Kenya, Gana), BAE ve Avrupa’da Malta, Avusturya gibi ülkelerde ticari faaliyetlerini yerli acente inşaat firmaları ortaklığı ile yürütmektedir. Ürünleri birçok ülke tarafından talep edilmekte olan Taner Yolcu Construction Ltd., lojistik olanaklar çerçevesinde, ihtiyaca cevap verecek proje ve taleplerin cevaplandırılmasına çalışmaktadır. Dış ülkelere sevkiyat konteynerlerle yapılmaktadır.

Firma, Kıbrıs’taki çelik fabrikasında, hazırlanan projelere göre çelik konstrüksiyon elemanları hazırlamakta ve monte edilmek üzere sevk etmektedir. Çelik yapı olarak yıllık 1000 tonluk kapasite ile çalışılmakta, imalat için tüm gerekli donanımlar fabrikanın kendi olanakları içerisinde bulunmaktadır.

TYC ltd. Ürünleri

TYC ltd.

Teklif İste

Gönder