TLC Klima

Firma Hakkında

TLC Klima olarak 30 yılı aşkın sektör deneyimimizi, Ocak 2016’da dünyanın en büyük klima üreticisi olan Gree Klima Sistemleri ile birleştirdik. Bu alanda genç ve dinamik bir alternatif olmak üzere yola çıktık. Hedefimiz; her biri kendi konusunda uzman kadromuzla iş ortaklarımızın, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, kalite ve optimizasyon odaklı ürün ve hizmet sunmak, sürekli gelişerek büyümektir.
 
Gree Klima Sistemleri
Gree Electric Appliances Inc., Zhuhai’de (Çin) 1991 yılında kurulmuştur. Ar-Ge, üretim, pazarlama ve servis hizmetlerinin
entegre oldugu uluslararası bir iklimlendirme firmasıdır. Gree yirmi yıl içinde küçük bir klima fabrikasından, global bir üreticiye dönüşmüştür. Günümüzde, Çin’de yedi, Brezilya ve Pakistan’da birer adet olmak üzere toplam 9 üretim merkezine, 70.000'den fazla çalışana sahiptir. Gree, 52 araştırma merkezi, 570’in üzerinde test laboratuvarı, 8000’i geçen AR-GE mühendisi ve yıllık cirosunun% 5’ini oluşturan AR-GE bütçesi ile kendi teknolojisini geliştirip, dünyaya sunar. 160'dan fazla ülke ve bölgeye yayılan iş hacmine sahip olan Gree, bugün 60 milyon takım bireysel klima ve 5.5 milyon merkezi klima üretim kapasitesine sahip bir dünya devidir.

TLC Klima Ürünleri

TLC Klima

Teklif İste

Gönder