Thermoins

Firma Hakkında

Thermo-ins Ekolojik Yapı Malzemeleri; 2005 yılında inşaat ve proje alanında 25 yıllık deneyimi olan Delfin Mimarlık İth. İhr. San.ve Tic. Ltd.Şti. çatısı altında kurulmuştur.

Thermo-ins Ekolojik Yalıtım Malzemeleri ile binalarınızda doğru yalıtım yaparak % 40-50 enerji tasarrufu sağlamak, deprem riski taşıyan ülkemizde ve ülkelerde, hafif sıva, hafif beton ve hafif prekast ürünleri kullanarak gereksiz yükleri ortadan kaldırmak dolayısıyla azalan inşaat maliyetleriyle ülke ekonomilerine de katkıda bulunarak, doğaya çevreye zarar vermeden, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak amaçları ile yola çıkan firmamız ;

ISO 900:2008, TS EN 998-1/2, CE kalite belgelerine sahip, yalıtım sektöründe, uzman personeli ve tamamen hafif yapı malzemeleri için tasarlanmış, torba bazlı dozajlama teknolojisi ile standartlara uygun seri ve kaliteli üretim yapmaktadır.

3000 m² kapalı alan üzerine kurulmuş tesislerinde yılda 24.000 ton üretim yaparak faaliyetine devam eden Thermo-ins, önümüzdeki yıl 48.000 ton üretim kapasitesi ile yola devam etmeyi hedeflemektedir.

Thermoins Ürünleri

Thermoins

Teklif İste

Gönder