Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Yangın Dolapları

Marka: Fetaş

Universal yangın dolapları, binanızın mimarisiyle bütünleşecek ideal tasarıma sahiptir. İnşaat süresince meydana gelebilecek zararlardan demonte özelliği sayesinde, maksimum düzeyde korunmuş olur. Gizli menteşeli kapak, son düzenlemeye uygun olan ISO 7010 standardında uyarıcı işaretlere sahip, bina içi ve bina dışı kullanıma uygun, EN 671-1 ve EN 671-2 standartlarında, CE onaylı yarı sert ve yassı hortumlu yangın dolaplarıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Yangın Dolapları ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Yangın dolabı Yangın söndürme sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yangın güvenliğinin ve estetiğin ön plana çıktığı A+ projeler, otel, alışveriş merkezi, iş merkezi, kafeterya, restoran, villa, rezidans ve plazalar, konut, okul, hastane vb.

2Teknik Özellikler

Fetaş; yangın dolapları, yangın hidrantları ve hidrant dolapları imalatı yapmaktadır. Ayrıca, gazlı söndürme sistemleri, otomatik sulu söndürme sistemleri (sprinkler, alarm vanası, kelebek vana, OS&Y vana, NRS vana vb.), köpüklü söndürme sistemleri (yarı-sert ve yassı hortumlu köpük dolapları ve mobil köpük üniteleri), davlumbaz söndürme sistemleri de ürün gamı içinde bulunmaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

EN 671-1, CE (KIWA), ISO 9001:2008 (TÜV), TS EN 671-1(Sabit Yangın Söndürme Sistemleri-Hortum Sistemleri-Bölüm:1 Yarı Sert Hortumlu Hortum Makaraları), TS EN 671-2 (Sabit Yangın Söndürme Sistemleri-Hortum Sistemleri-Bölüm:2 Yassı Hortumlu Hortum Makaraları), TS-11827 TSE- HYB (Yangın Söndürme Cihazlarına Bakım ve Dolum Hizmeti İçin), FM APPROVAL Onaylı Yangın Hortumları, GOST (Yangın Dolapları)