Emaye Akümülasyon Tankı


MİMSAN akümülasyon tankları, kullanım sıcak suyu ihtiyacının serpantinli boylerlerle karşılanamayacak kadar yüksek kapasitede olan sistemlerde plakalı ısı eşanjörleri ile birlikte kullanılır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Emaye Akümülasyon Tankı ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Kalorifer, buhar veya güneş enerjisi gibi ısı kaynaklarından alınan enerjiyi en yüksek verimle kullanma imkânı sunan akümülasyon tankları ısı kaynaklarının ömrünü uzatırken, tasarruf ile ısıtma maliyetlerini de düşürür.
• Akümülasyon tanklarının temiz suyla temas eden tüm yüzeyleri çift kat titanyum katkılı emaye ile kaplandığından, elde edilen kulanım suyu hijyeniktir. Isı kaynağından gelen sıcak su (kalorifer, buhar veya güneş enerjisi) kullanım suyunu istenen sıcaklığa çıkartamayacak derecede düşük olması durumunda, elektrik ısıtıcısı ilavesi ile istenen sıcaklık sürekli olarak sağlanabilmektedir.
• Tüm gövde 50 mm kalınlığında 40 kg/m³ yoğunlukta poliüretan izolasyon ile kaplandığından, ısı kayıpları minimize edilmiştir.