Kompozit Tank

Marka: Nevka Composite House

SMC hammaddesinden üretilen tanklar, yerüstü ve yeraltında kullanılabilir. Yer üstünde güneş ışınlarından ve diğer doğa olaylarından etkilenmez. Yer sıkıntısı olduğunda yer altında rahatlıkla gömülebilir. İçerden-dışarıya, dışarıdan-içeriye sızıntı yapmaz, yosun tutmaz, koku yapmaz. Yüksek mukavemetlidir. Her türlü depreme dayanıklıdır.


Su Depoları ve Rezervuarlar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Su Depoları ve Rezervuarlar teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Su deposu Modüler su deposu Yağmur suyu tankı Temiz su tankı Kompozit su deposu Yağ ayrıştırıcı tank Foseptik tank
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Fabrikalar, hastaneler, toplu yerleşim binaları, bireysel evler, kafeler, ofisler, inşaat şantiyeleri, kamu kuruluşları, atık suların değerlendirilmesi amaçlı kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Nevka Kompozit tanklar; tamamen SMC (Sheet Moulding Compound) hammaddesinden üretilmektedir. SMC içeriğinde polyester, cam elyafı,mineral dolgu maddeleri. Pigmentler ve çeşitli katkı maddeleri olan bir malzemedir.
SMC tanklar %30 cam elyaf takviyeli UL94 yanmazlık özelliğine sahip anti bakteriyel kompozit malzemeden 100 kg/cm² basınç altında 140°C ile 150°C sıcaklık pres altında kalıplama Yer üstü ve yer altı kullanıma uygun olup talep edildiğinde gıdaya uygun veya kullanılacak her türlü kimyasallara uygun üretile bilinir. Nevka Kompozit Tanklar her türlü doğa koşullarına dayanıklıdır. Güneşin UV ışınlarına dayanıklıdır. Yosun tutmaz, içerden dışarıya, dışardan içeriye koku almaz vermez. Antibakteriyeldir. Fosseptik, yağmur suyu toplama, arıtma, içme suyu depolama ve her türlü sıvının depolanması için kullanımına uygundur.
metodu ile imal edilmektedir. Tanklar; 1 m³/1,5 m³ ve 2 m³ olarak standart gövde ve ayrıca 4 m³ ve 3 m³ ve katlarında 16 m³ kadar artırabilinir modüler sistem olarak üretilmektedir. Nevka Kompozit tanklar, her amaca ve kullanıma uygun üretilmektedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 14001:2004, IAF-DAkks, ISO 14001:2004 TÜRKAK, ISO 22000:2005 JAS-ANZ ISO 22000:2005, OHSAS 18001:2007 (Productİon Sales of SMC, Fiberglass, Polyurathane, Plastic Injection, Automotive Parts, Water Tank And Building Materials), CE, OHSAS 18001, ISO 9001