Şömine/U 149

Marka: Hürsan Şömine

Hürsan Şömine, 145 çeşit şömine haznesi, 800'ün üzerinde dış giydirme modeliyle konusunda Avrupa'da en geniş ürün yelpazesine sahip üretici firmadır. Mevcut modellerin yanısıra, kişiye özel üretim de gerçekleştirmektedir.


Şömine, Soba fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Şömine, Soba teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Şömine Şömine haznesi Şömine sobası Şömine camı Şömine aksesuarları
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Villalar, oteller, müstakil evler, apartman dairesi, dış mekan, bahçe

2Teknik Özellikler

Şömine hazneleri: Dökümlü ve tuğlalı olarak 2 kategoride üretilir. Dökümlü haznelerde, 14 mm kalınlığında, GG22 kalite, yüksek ısı ve ateşe dayanıklı pik döküm kullanılır. Tuğlalı haznelerde, 3 cmm kalınlığında, 44 cmx22 cm ölçülerinde, yekpare, yüksek ısıya dayanıklı, 1.sınıf, doğal ateş tuğlası kullanılır.
Koruma bariyeri: İstenildiğinde çıkartılabilir, demonte, yanan odunların devrilip cama zarar vermesini ve açık kullanımlarda dışarı dökülmesini engelleyen, dolu demirden, düz veya opsiyonel olarak alev formunda sipariş edilebilir.
Vitro seramik cam: Sıcak-soğuk farklılıklarından kırılma, çatlama yapmaz.Isı geçirgen, 800 C'ye ve ateşe dayanıklı, 4 mm kalınlığında

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001