Ölçüm Parametreleri/Sıcaklık, Nem, Hız , Basınç Transmiterleri

Marka: Testo

Nem, sıcaklık ve fark basınç parametreleri birçok bina uygulamasında ölçülmesi ve kontrol altına alınması zorunlu parametrelerdir. Testo transmiterler gıda üretiminde, ilaç sanayinde, her türlü endüstriyel proseste ve temiz odalarda geniş kullanım alanına sahip olmakla birlikte; depolarda, toplantı salonlarında, fuar alanlarında, endüstriyel ve ticari alanlardaki bina ortam koşullarının kontrolü için de kullanılmaktadır. Sıcaklık için testo 6920, nem ve sıcaklık için testo 6621 ve fark basınç için testo 6321 ekonomik sınıf transmiterleri ile, odalardaki havalandırma koşulları için gerekli olan parametreler hassas bir şekilde ölçülebilir. Otomatik sıfırlama özelliği sayesinde testo 6321 sıcaklık değişimlerinden bağımsızdır ve uzun süreli stabil fark basınç ölçümlerini garanti eder.


Sayaçlar ve Ölçüm Cihazları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Sayaçlar ve Ölçüm Cihazları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Ölçü aracı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Testo transmiterler gıda üretiminde, ilaç sanayinde, her türlü endüstriyel proseste ve temiz odalarda geniş kullanım alanına sahip olmakla birlikte; depolarda, toplantı salonlarında, fuar alanlarında, endüstriyel ve ticari alanlardaki bina ortam koşullarının kontrolü için de kullanılmaktadır.