Radyatör/Çiğdem

Euroterm Çiğdem model radyatör, sıkı geçme tekniği ile ektrüzyon alüminyum profillerden üretilmiştir. 60 mm ürün kalınlığı bulunmakta ve desenli üst alt kapakları ile çok şık görünüme sahiptir. Yere montaj imkanı sayesinde peteğin cam önüne konulması gereken mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yüksek ısı kapasitesi ile düşük radyatör boyutlandırmasında çok tercih edilen bir modeldir. Esnek üretim tekniği ile 3 m yükseklik ve 3 m yatay uzunluklar da üretilebilmektedir. Ürün TSE –EN 442-1’ nin belirlemiş olduğu standartların çok daha üzerinde standartlar ile üretilmekte, 10 bar veya daha yüksek basınçlarda kullanılabilmektedir. Tüm eloksal ve RAL renkleri uygulanabilmektedir. Farklı renk yanısıra, istenilen resim ya da çizim radyatör yüzeyine uygulanabilmektedir.


Radyatörler, Serpantinler, Fan Coiller fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Radyatörler, Serpantinler, Fan Coiller teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alüminyum radyatör Havluluk radyatör Radyatör Dekoratif radyatör Banyo radyatörü
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konut, otel, işyerleri

2Teknik Özellikler

Alüminyum ekstrüzyondan üretilmiş olup, 10 bar işletme basıncında kullanıma uygundur. Farklı genişlik ve yüksekliklerde kolaylıkla üretilebilir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TSE, ISO 9001, CE, 10 Yıl Garanti