Soğuk Su Tesisatı Boru Sistemi | GF COOL-FIT 4.0


GF COOL-FIT 4.0 güvenli, kesintisiz ve verimli çalışan tesislerin soğuk su tesisatları için yepyeni bir ürün. Soğutma suyunun taşınmasında korozyona uğramayan ve yoğuşma oluşturmayan sistem çözümü olarak sunulan COOL-FIT 4.0 boru sistemi, ticari ve endüstriyel soğutma tesisleri için en son teknolojiyi sunuyor.

Güvenli, kesintisiz ve verimli çalışan tesislerin soğuk su tesisatlarına yönelik GF COOL-FIT 4.0 özellikle süpermarketler, restoranlar, alışveriş merkezleri, turistik tesisler, meyve ve sebze işletmeleri, vb. için önerilmektedir.

PP

COOL-FIT 4.0 ürün grubu, 40 mm’lik yüksek yalıtım özelliği olan izolasyon ile kaplı PE100 boru, ek parçaları ve vana gruplarından oluşuyor. En iç katmandaki PE100 borunun pürüzsüz iç yüzeyi sürtünme kayıplarını minimuma indirerek yüksek verimlilikte bir akış elde edilmesini sağlıyor. Orta katmandaki izolasyon tabakasının düşük termal iletkenliği, enerji kaybını tesis ömrü boyunca ortalama yarı yarıya azaltıyor. En üst katmandaki koruyucu PE tabaka, izolasyonu koruyarak uzun ömürlü bir sistem yaratıyor.

COOL-FIT 4.0;
• %100 bakım gerektirmiyor: Plastik tasarımı ile korozyon riskini ortadan kaldırıyor. Pürüzsüz iç yüzeyi tortu oluşumunu engelleyerek ilk günkü kadar verimlilik sağlıyor.
• %65 daha hafif: Metal boru sistemlerinden çok daha hafif olan COOL-FIT 4.0, binalar üzerindeki destekleyici taşıma yardımcılarına duyulan ihtiyacı azaltır.
• %50 daha hızlı montaj: Önceden izole edilmiş bileşenlerden oluşan sistemin uygulaması elektrofüzyon tekniği kullanılarak yapılıyor.

COOL-FIT 4.0, güvenli yapısı, hafif olması ve hızlı montaj imkanı ile tesislerin maksimum verimlilikte kesintisiz çalışmasına imkan yaratıyor.