Manyetik Kireç Önleyici Cihaz

Marka: Akuaka

Manyetik Kireç Önleyici cihazlar; oluşturdukları manyetik alan ile su içerisinde bulunan kireci fiziksel olarak değişime uğratarak, parçalayan ve bir daha birleşmesini engelleyen cihazlardır. Böylece kireci etkisiz hale getirerek kireçle ilgili bütün sorunları ortadan kaldırır. Ayrıca tesisat ve su ile çalışan cihazlar içerisinde, Manyetik Kireç Önleyici cihaz takılmadan önce oluşmuş kireci zamanla çözerek, yok eder. Bu sayede tüm tesisat ve cihazlarınızın ömrü uzar.


Evsel Arıtma Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Evsel Arıtma Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Manyetik kireç önleyici cihaz
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Su ile çalışan tüm ünitelerin; mevcut ve yeni yapılmakta olan lojmanların, misafirhanelerin, eğitim ve sosyal tesislerinin, ana tesisatların, kalorifer tesisatlarının, arıtma tesislerinin, su depolarının, buz, çay, kahve, çamaşır, bulaşık makinelerinin, klimaların, sterilizasyon makineleri ve röntgen banyo cihazları için kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Manyetik Kireç Önleyici cihazlarda; hiçbir bakım, onarım, kimyevi madde ve elektrik masrafı yoktur.

3Kalite Garanti Belgeleri

10 Yıl Garanti 50 Yıl Ömür (Sanayi tipi [1”-144” arası] manyetik kireç önleyicilere), 10 Yıl Garanti 50 Yıl Ömür (ev tipi manyetik kireç önleyicilere), Yerli Üretim, CE, ISO