Paslanmaz Çelik Soketli Boru Sistemi/ACO Pipe

Marka: ACO

ACO paslanmaz çelik geçmeli boru sistemi gri ve siyah su için tasarlanmıştır. ACO, paslanmaz çelik kullanımı sayesinde 40 yılı aşan bir ürün fiziksel ömrü sunmaktadır. Geçmeli sistem sayesinde kolay montaj ve şantiye içi taşıma sağlanır. Hem konvansiyonel hem de sifonik drenaj sistemleri için ACO boru sistemi, plastik borulara kıyasla daha hijyenik, dayanıklı ve fiziksel ömrü daha uzun bir üründür. ACO boru sistemleri, çok amaçlı drenaj işlemlerinde, PVC, döküm ve alüminyum gibi geleneksel atık su borularına alternatif olarak üretilmiştir.


Drenaj Boruları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Drenaj Boruları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Atıksu tesisatı boruları Boru Yağmur iniş borusu Drenaj borusu Paslanmaz çelik boru
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Özellikle endüstriyel uygulamalarda atık su drenaj borusu olarak; yiyecek ve içecek üretim tesislerinde, kimyasal üretim ve ilaç sektöründe, gemilerde, tekne ve yatlarda, offshore platformlarında yaygın olarak kullanılır. Ayrıca konut ve sıhhi tesisatlarda yağmur iniş borusu ve yeraltı atık borusu olarak da kullanılmaktadır.

2Teknik Özellikler

Boru sistemi ve tüm fittingler 50, 75, 110, 160, 200, 250, 300 mm ölçülerindedir. ACO Boru Sistemleri, çift contalı (EPDM– Viton) olup tüm altyapı ve bina drenajı uygulamalarında kullanılabilir. Özellikle agresif kimyasallara karşı, 316Ti paslanmaz çelik viton contalarıyla mükemmel güvenilirlik sağlar.
Sistem, ostenitik 304 ve 316Ti çelikten imal edilmektedir. Kimyasal işlemlere tabi tutularak maksimum dayanıklılık ve korozyon mukavemeti elde edilmiştir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, EN 1124-1, EN 1124-2, ABS, Bureau Veritas, DNV, Lloyd’s Register

4Referanslar

Biltur Catering
Siemens
İstanbul Cerrahi hastanesi
Nabekhlavi Su Üretim Tesisi
BP Bakü
Biskot Bisküvi
Ülker Bisküvi