Atıksu Sessiz Boru ve Ek Parçaları

Marka: Dizayn Grup

Yüksek kaliteli PP esaslı hammaddeden üretilir. 3 katmanlı olup orta katmanı özel geliştirilmeş sessizlik sağlayan PP esaslı hammaddeden, iç katman korozyonu önleyen, sıcak su dayanımı sağlayan, sürtünme katsayısı düşük, yüksek kimyasal dayanım sağlayan PP hammaddeden, dış katman darbelere karşı dayanım sağlayan özel PP hammaddeden üretilir. Yanması durumunda oluşan gazın salığa zararı olmadığını belgelemiş ilk ulusal atıksu borusudur. Çift dudaklı contası sayesinde sızdırmaz, toprak altında ovalleşmez.


Atıksu Borusu (pissu) fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Atıksu Borusu (pissu) teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Atıksu tesisatı boruları Polimer esaslı boru
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Dizayn atıksu sessiz ve çok sessiz boruları bina içi ve bina dışı atık su sistemlerinde, çok katlı binalarda, hastanelerde ve alışveriş merkezlerinde atık suyun taşınmasında güvenle kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

Triplex Boru: 18 dB sessizlik seviyesine sahiptir.
Nanotek Boru: 21 dB sessizlik seviyesine sahiptir.
Ürün serisi Ø50, 75, 110, 125 ve 160 mm çaplarda ek parça, aynı çaplarda ve 150 mm’den 6000 mm’ye farklı uzunluklarda borulardan oluşmaktadır. DIN 4102 normları yanıcılık sınıfına uygundur. Patentli stoklama kelepçesiyle taşınır. Yüksek halka rijitliği ile toprak altı ve bina içi kullanımı için geliştirilmiştir. Depreme karşı dayanıklıdır. Geliştirilmiş orta katmanı sayesinde sıcaklık farkına bağlı oluşan uzama ve kısalma problemleri en aza indirilmiştir.

3Kalite Garanti Belgeleri

TS EN 1451-1, Fraunhofer Enstitüsü Sessizlik Sertifikası (Almanya), MPA NRW Yanmazlık
Raporu (Almanya), GOST Sertifikası (Rusya), GOST Sertifikası (Ukrayna), Teknik Sertifika
(Beyaz Rusya)