Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Supershield Türkiye
Supershield Türkiye

Supershield Türkiye

Betonda su yalıtımı için DPC (Deep Penetration Capillary) kristalin teknolojisini geliştirmiş olan bir grup kimyager tarafından 1998 yılında kurulan Supershield, bugün fabrikası Hindistan’da olan, global satış operasyonu İtalya’dan yönetilen, neredeyse tüm konsantrasyonu kristalize esaslı teknolojik su yalıtım ürünleri üzerine olan global bir şirkettir.
 
Supershield Türkiye ise 2017 yılında firmanın kendi iştiraki olarak kurulmuştur. Türkiye'deki faaliyetlerine ürün teknolojisi ve sunduğu teknik hizmetlerle hızla başlayan Supershield, kısa sürede güçlü referanslar elde etmiştir.
 
Supershield AR-GE Departmanı sadece minimum veya sıfır çevresel etkisi olan ürünleri geliştirmektedir. Ürün formülleri, içinde kullanıldıkları malzemelerin kimyasından faydalanarak çevre kirliliğini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sorumlu yaklaşım sayesinde Supershield ürünleri ve sistemleri, LEED sertifikasyonu hedefleyen projeler için uygundur; hatta içme suyu projelerinde dahi kullanılabilmektedir.
 
Supershield, ürün ve sistemlerinin uygulayıcılarını sertifikalandırmak için gerek teorik gerek ise sahada pratik eğitim vermektedir. Bu sayede iş ortaklarına, keşif aşamasından şantiyedeki uygulamanın doğru yapılmasına kadar sürekli bir teknik destek vererek danışmanlık sağlamakta ve ürünlerinin başarısına katkıda bulunmaktadır.
Başlık Adres
Bileşke Teknik Maslak Mah. Meydan Sok. Spring Giz Plaza No: 5/7 Sarıyer, İSTANBUL | Tel: 0212-2760020
4gen Teknik 1594/1 Sok. No:1 D:54 Avcılar Office Bayraklı, İZMİR | Tel: 0533-9252365
BRT Yalıtım Örnek Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı Uysal Apt. No:9/A Manavgat, ANTALYA | Tel: 0242-7430278