Spinteks

Firma Hakkında

Spinteks, 2002'den bu yana daima teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek, bunların bir parçası olmaya gayret etmiş, yenilikçi, araştırma ve gelişime önem veren bir firmanın ötesinde, bunları hayata geçiren ve ürettiği ürünlerin kalitesinin sürdürülebilirliğini ilke edinmiş bir üreticidir.
 
Spinteks, müşterilerinin ihtiyacı olan kompozitler için danışmanlık hizmetinin yanında elyaftan, nihai ürüne kadar her türlü konuda mühendislik çözüm ortaklıkları sunmaktadır.
 
Türkiye'de 2009 yılında Karbon elyaf üretiminin başlamasıyla birlikte, firmamız, Karbon dokuma kumaş ile ilgili araştırmalara başlamış ve ilk Dokuma Kumaş 2011 yılında üretim hattımızda yerini almıştır.
 
Spinteks'in 2007 yılından bu yana yürütmüş olduğu Teknik Tekstil araştırma-geliştirme ve üretiminin, Karbon dokuma kumaş, yeni bir halkası olmasının yanısıra, firmamızın, kaplama, filtrasyon, medical ve otomotiv endüstrileri için ürettiği teknik kumaşlara, kompozit ve inşaat sektörü de eklenmiştir.
 
Karbon dokuma kumaşın yanında Bazalt ve Cam elyaf ürünlerin üretimi ve Türkiye tek satıcı antlaşmalarıyla ürün yelpazesini genişletmekte ve teknolojiyi takip etmeye devam etmektedir.

Spinteks Ürünleri

Spinteks

Teklif İste

Gönder