Sapa Yapı

Firma Hakkında

Sapa Grubu, dünya çapında 40ı aşkın ülkede 23.000 çalışana sahip İsveç merkezli bir firmadır. Sapa, bağımsız aluminyum profil ekstrüzyoncuları arasında dünya lideri konumundadır.

Sapa Yapı Sistem ise 1997 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Proje bazlı çalışan ve gerektiğinde bu projeler için özel ürünler geliştiren Sapa Türkiye; mimarlar, danışmanlar, uygulamacılar ve diğer proje ortakları ile iletişim halinde olan bir yapılanmaya sahiptir.

Dünyanın değişik bölgesinde birçok sistem evi bulunan Sapa Group bu sayede her coğrafya ve iklim koşuluna göre sistem çözümü sunabilmektedir. Belçika’da yerleşik Sapa sistem merkezi doğrama sistemleri konusunda güçlü iken, Polonya’da yerleşik sistem evi cephe çözümleri, İngiltere merkezli sistem evi güvenlik çözümleri ve İsveç sistem evi ile soğuk iklimlere yönelik yüksek ısı yalıtımlı sistemleri geliştirmektedir. Uluslararası bir firmanın parçası olarak Sapa Türkiye’nin teknik ekibi de müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel sistemler tasarlayacak yetkinliğe sahip ve gelen özel proje taleplerine yönelik her türlü cevabı kısa sürede ve doğru çözümler ile cevaplayabilmektedir.

Cephe, doğrama ve sürme sistemleri markanın sektöre sunduğu ana sistemlerdir. Bunların yanısıra ışıklık, kış bahçesi ve güvenlik sistemleri de sistem yelpazesinde bulunmaktadır.…

Ürünler

Sapa Yapı

Teklif İste

Send