Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
RednaSİS
RednaSİS

RednaSİS

RednaSİS 2012 senesinden itibaren 5378 Sayılı Kanunun 2. ve 3. Maddesinde belirtilen kamu kurum ve kuruşlarına ait mevcut resmi yapıların, mevcut tüm yol, kaldırım, yaya geçidi, açık alanlar, spor alanları ve benzeri sosyal kültürel altyapı alanları ile gerçek ve tüzel kişiler tarafından yapılmış umuma açık hizmet veren her türlü yapıların özürlülerin erişebilirliğine uygun hale getirilmesini sağlamak için TS ISO 23599 ve TS 13536 standartlarına uygun projelendirme ve danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuş bir firmadır. 
 
Firma 2014 senesinde erişebilirlik kapsamındaki tecrübe ve birikimlerini, görme engellilere hizmet vermek için erişebilirlik standartları kapsamında, yatay ve dikey dolaşımda kullanılan "Hissedilebilir Yer Yüzey İşaretleri" ve "Braille Alfabe Baskılı Ürünleri", Avrupa standartlarında yerli üretim yapmaya başlamıştır. Yurt içi ve yurt dışında üretilen ürünlerden daha kaliteli hammadde kullanarak aynı zamanda ar-ge çalışmalarına hız vererek daha iyisini yapmak ve kamu yararına bir nebze katkı sağlamayı hedeflemiştir.
 
Firma bu kapsamda hastane, terminal, gar, havalimanı, üniversite, alışveriş merkezleri, belediye binaları, valilik, kaymakamlık, adliye ve benzer yapılarda, öncelikle projelendirme, ürün grubu seçimi yaparak ve doğru bütçeyle standartlara uygun engelsiz hizmet verebilen yapılar meydana getirmiştir. “Engelli Erişebilirlik Sistemleri"ndeki üretici ve uygulayıcı firma olarak üstlendiği sayısız referanslarıyla, üretimini yaptığı ve ithalatını üstlendiği ürünlerle ve uzman kadrosuyla standartlara uygun projelendirme, ürün gamı ve uygun bütçeyle talepleri karşılamayı vizyon edinmiştir.