Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Proco Plastik

Firma Hakkında

Polietilen ısı yalıtım malzemeleri, ambalaj malzemeleri ve parke altı şiltenin üretimi konusunda uzman ve dinamik kadrosuyla genç bir kuruluştur. Firma 2003 yılı başında Adapazarı'nda başlattığı yatırımlarını aynı yılın ağustos ayında tamamlamış, ekim ayında üretime başlamıştır.
 
Kurulduğu tarihten itibaren yatırımlarına devam eden Proco Plastik, kapasitesi artırmış, ürün çeşitlerini ve kapalı alanını genişleterek ülke ekonomisindeki saygın yerini almayı başarmıştır.
Firmanın temel hedefi ülkemizde yalıtım bilincini arttırmak, çevreye duyarlı ürünler üreterek enerji tasarrufu sağlamak, ülkemizde polietilen köpük ürünlerini en iyi kalitede ve en uygun fiyatlarla müşterilerin hizmetine sunarak katma değer yaratmaktır.
 
Başlangıcından günümüze, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firma, işvereninin müşterisi olduğunu unutmadan bu ilkeyi sürdürmeye devam edecektir.

Proco Plastik Ürünleri

Proco Plastik

Teklif İste

Gönder