Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Pere Yapı Kimyasalları

Firma Hakkında

1984 yılından günümüze yapı kimyasalları alanında uzmanlaşan firmamızın Büyükçekmece'deki tesislerinde ürettiği 100'ü aşkın değişik türde mamül her türlü yapılarda en önemli problemleri dahi çözebilecek kalite ve kapasitededir.

Pere mamülleri, en son dünya teknolojisine uygun olarak alınmış olan Know-how ve lisanslar ile imal edilmektedir.
Üretim, titizlikle yapılmakta, hassas kontrolleri takiben piyasaya sürülmekte ve satış sonrası garantiye uzanan hizmetleri sunmaktadır.

Üretilen malzemeler, harç ve beton katkıları, kalıp yağları, yüzey koruyucuları, tamir harçları, epoxyler, derz macunları ve PVC muşambalarıdır.

* Bu malzemeler içinde Polysülfit esaslı derz macunları, grout, tamir ve hazır harçlar, kür malzemeleri, özellikle prefabrik ve sanat yapılarında, mühendislik ve endüstri binalarında, su ve arıtma tesislerinde ve havaalanı inşaatlarında önemli yer tutmaktadır.
* Epoxyler her türlü kimyasal ve aside dayanıklı tozumayan döşeme imalinde ve yapıların tamir ve güçlendirilmesinde kullanılmaktadır.
* Ayrıca su izolasyon malzemelerimiz ile temelden çatıya tüm binaların, her türlü su yapılarının su izolasyonları emniyetli bir şekilde sağlanmaktadır.
* İç ve dış cephe boyalarımız ile de tüm yapılarımız daha şık ve estetik bir görünüm kazanmaktadır.

Pere Yapı Kimyasalları Ürünleri

Pere Yapı Kimyasalları

Teklif İste

Gönder