Öz Ateş

Firma Hakkında

57 yıllık güçlü ve sağlam bir temele sahip olan Öz Ateş, 52 kişilik deneyimli ekibi ile Türkiye nin ve Dünya nın güvenilir markalarından oluşan yüksek kaliteli ürün portföyü ve hızlı ürün teslimi ile her zaman değerli müşterilerinin dostluğunu ve güvenini kazanmayı ilke edinmiştir.
 
Öz Ateş, Türkiye'nin ve Dünyanın sektöründe güvenilir bir çok kuruluşun bölge bayiliğini veya Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Şirket olarak hedefimiz; bölge ve ülke insanının, ihtiyaçlarına uygun malzemeleri en ekonomik ve müşteri şartlarına uygun biçimde sunabilmek ve ulaştırmaktır.
 
Onlarca yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedef alan Öz Ateş, sektörünün en güvenilir firmaları arasındadır. Firma olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Kazandığını yatırıma dönüştürerek istihdam yaratma hedefinde olan Öz Ateş var olmaya sizlerle devam etmektedir. Paydaşlarımızla büyümek ve onlara değer katmak, insan ve çevreye olan saygı, doğru ve açık çalışma prensibi ile güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak bizi ifade eden en başlıca değerlerdir.

Ürünler

Öz Ateş

Teklif İste

Send