Novawood®

Firma Hakkında

Novawood; teknolojik alt yapısı, ürün yelpazesinin genişliği ve yüksek ürün kalitesiyle Thermowood sektörünün üretim yapan öncü kuruluşudur. Bolu Gerede Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında yıllık 18.000 m3 novathermowood kereste üretimi ve toplamda 500.000 mnovathermowood nihai mamuller üretimi gerçekleştirmektedir.

Novawood, sektöründeki uluslararası akredite kuruluşlarının, yerli ve yabancı şirketlerin araştırmalarına, kalite kontrol çalışmalarına katılarak ve bu kuruluşların standart denetimlerinde başarı ve kalite belgeleri alarak akredite olmuştur. Kendi fabrikasında uluslararası standartlarda ve kalitede üretim yapmaktadır.

Novawood’un başlıca ürettiği Thermowood ürünleri arasında; dış cephe kaplamaları, panel cephe kaplamaları, dış mekan zemin kaplamaları (deck), novathermowood karo deck, masif parke, lamine parke, lamine ahşap kiriş, güneş kırıcı, novathermowood kapı ve pencere profilleri, novathermowood pergola ve çit yer almaktadır.

Novawood® Ürünleri

Videolar
Nova Thermowood Deck Thermowood Tanıtım Filmi - İngilizce

NovaThermowood ahşap, hiçbir kimyasal madde kullanılmadan, 180-212°C arasında ısı ve su buharına tabi tutularak üretilmektedir. Böylece termal modifikasyon ahşabın çürümeye, mantara, çatlamaya ve dönmeye karşı direncini artırmaktadır. Ahşapta renk homojenliğinin yanında, Isı ve ses yalıtkanlığı oluşmaktadır.

Novawood®

Teklif İste

Gönder