Nötron Kimya

Firma Hakkında

NÖTRON KİMYA SAN. TİC. A.Ş, 1967 yılında yapı ve inşaat sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana tamamen yerli iş gücü ve öz sermayesi ile üretim yapmaktadır.
 
Başlangıçta asfalt esaslı marley yapıştırıcısı üreten kuruluşumuz zamanla zemin sektörüne ağırlık vermiş ve piyasanın talebine bağlı olarak çeşitli tiplerde zemin döşeme malzemeleri için yapıştırıcı ve kimyasalların üretimine geçmiştir.
 
Bugün itibarı ile her tür vinil ve kauçuk esaslı yer döşemeleri, linolyum, parke, halı,  gibi zemin döşeme malzemelerinin tüm çeşitleri için yapıştırıcı, ayrıca duvar kağıtları için yapıştırıcı üretimi yapan firmamız bunlara ilave olarak, bitümlü ve akrilik su yalıtım malzemeleri üretimi  ile sektöre hizmetlerini devam ettirmektedir.
 
Üretimlerinin çoğunu AS-COAT® tescilli markası ile gerçekleştiren firmamız, AS-FLOOR® tescilli markası ile birçok zemin döşeme malzemelerinin iç piyasadan, Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinden ithalat ve satışını yapmaktadır. Bu ürünler; parça halı, laminat parke, pvc yer döşemeleri, parça ve yollu paspaslar, çim halı, jel tabanlı yolluklar, 3 Boyutlu duvar kaplamaları...vb. Firmamız ayrıca AS-WALL® tescilli markası ile Vinil Duvar Kağıtları ithalatı yapmaktadır.

Ürünler

Nötron Kimya

Teklif İste

Gönder