Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
NA LightStyle
NA LightStyle

NA LightStyle

  • Barbaros Bulvarı No: 24 D.5 , 34349, Balmumcu, Beşiktaş , İstanbul, Türkiye
  • 0212-2447163
  • www.na-lightstyle.com/  nalightstyle.wordpress.com/ 
NA LIGHTSTYLE, 1996 yılından beri birçok aydınlatma projesinde çalışmalar gerçekleştiren Y.Mimar Nergiz Arifoğlu tarafından kurulmuş marka bağımsız Mimari Aydınlatma Tasarımı ofisidir.
 
Işığa dair verdiğimiz hizmetlerde tıpkı bir mimari ofis disiplininde çalışırız. Herhangi bir ürün satışı, üretimi yada ortaklığımız bulunmadığından, işverenlerin ve kullanıcıların esas ihtiyaçlarına yönelik, en güvenilir, ekonomik ve yaratıcı çözümleri oluşturabilme esnekliğine sahibiz. Işığa dair yapılacak yatırımların doğru yönde biçimlenmesini amaçlarken; görsel atmosferden ödün vermeden etkin ve uzun vadede yatırımcıya kazanç sağlayacak yenilikçi projeler üretiriz.
 
“Işık; kullanıcının yaşam tarzı ve kalitesini yönlendirir” bakış açısıyla ele aldığımız projelerimizi; geçmiş bilgi ve deneyimlerimizden faydalanarak, farklı disiplinlerde yetişmiş, profesyonellerden oluşan ekibimizle ele alır, mimar ve yatırımcıları ihtiyaçları ile anlayarak mimari ile bütünleşmiş örnek çözümler üretiriz.
 
NA LIGHTSTYLE öncü olma sorumluluğunun bilincinde bir yaklaşımla, her türlü platformda; işveren, mimar, kullanıcı ve öğrencilerle, deneyimlerimizi ve ışığa bakış açımızı paylaşarak aydınlatma tasarımının hayatımızdaki önemine dikkat çekmekteyiz.
 
Profesyonel aydınlatma tasarımcılığı ve hizmetleri henüz çok yeni bir meslek dalı olmakla birlikte, NA LIGHTSTYLE olarak, deneyimlerimizle birleştirdiğimiz hayal gücümüzü, ışıkla yaşama dair en doğru hizmeti vermek amacıyla kullanırız. Mesleki sorumluluğumuzun bilinciyle hareket ederken, Mimari Aydınlatma Tasarımcılığı'nın profesyonel bir meslek olarak tanınması ve benimsenmesi yönünde yaptığımız çalışmaları sürekli yenilemekteyiz.
 
Sektöre kattıklarımız, katacaklarımız ve ışığımızla hep yanınızdayız.