Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Multiplan

Firma Hakkında

Multiplan Yalıtım Sistemleri San. Tic. A.Ş., Türk sanayicisi ve inşaat sektörünün talep ettiği yüksek kaliteli ürünleri, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki son teknolojiye uygun fabrikalarında üreten Nuhgroup’un grup şirketlerinden biridir.
 
2004 yılında Nuhgroup ve Almanya’nın önde gelen PVC su yalıtım membranları üreticisi olan VWS Multiplan firmalarını bir araya getirdik ve bu sayede Türkiye’de Multiplan Yalıtım Sistemleri’ni kurmuş olduk. Firmamız, Almanya ve Macaristan fabrikalarından sonra İstanbul Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan yaklaşık 10 milyon m² üretim kapasitesine sahip modern üretim tesislerinde ürettiği PVC ve TPO bazlı membranları, yapı sektörünün hizmetine sunuyor. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, Türkiye’de yalıtım konusunda çağdaş bir hizmet tekniği oluşturmak ve Türk yalıtım piyasasının gelişimine katkıda bulunmak firmamızın amaçları arasında yer alıyor.
 
Bünyemizde yer alan Ar-Ge firmamız sayesinde kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz ve geleceğe dönük faaliyetlerimizi büyük bir heyecan ve titizlikle sürdürüyoruz. Ar-Ge ve teknik ofisimizin desteği ile projelere özel uygulama detay ve çözümleri üreten firmamız, sentetik örtülerde Avrupa’nın en büyük ilk üç yalıtım firması içinde yer alıyor.

Multiplan Ürünleri

Multiplan

Teklif İste

Gönder