Tasarım, Üretim ve Montaj Hizmetleri

Marka:

Değişimin, ancak içeriden açılması mümkün olan bir kapı olduğu düşüncesiyle hareketle, yılların getirdiği iş deneyimi gücünü birleştirerek projelere farkındalık kazandırarak sektörde ilerlemek amacıyla On Grup Şirketi olarak faaliyet göstermekteyiz. On Grup Şirketi müşterilerin projesel memnuniyete ulaşabilmeleri için gerekli kaynakları temin etmeye, kaynakları en etkin ve akılcı şekilde kullanmaya, iş sağlığı ve güvenliği konularında performansı yüksek bir şirketler grubu olarak hareket etmektedir. Tamamlamış olduğu çok sayıdaki ulusal ve uluslararası projede, mimari ve iç mimari birimlerini bir bütün olarak değerlendiren On Grup Şirketleri çalışmaları; tasarım, bütçe ve iş programı kontrolü, verimlilik esası ve en iyi mimari ve dış cephe kalitesinin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.


Mimari, İç Mimari Proje, Tasarım fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mimari, İç Mimari Proje, Tasarım teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Tasarım hizmeti
Ürün Hakkında
1Gruba Dahil Firmalar

ON Grup: On Alüminyum, On Mimarlık
Er Lojistik ve Reklam Hizmetleri

2Referanslar

Airfel, Avea, Daikin, Demor, İBB, Marintek Grup, Pasha Tesktil, Bahçeşehir Koleji, Kaplan İş Merkezi, Abelia Konakları, Hürmak, KRP Tekstil, Tanaylar Des Sanayi Sitesi, Ekşioğlu, Ortaklar İnşaat