Mimarlık, Mühendislik, İnşaat Hizmetleri

Marka:

Yuriçi ve yurtdışında konsept projeler, konutlar (özel konutlar, toplu konutlar), işyeri, alışveriş merkezi, turizm yatırımları, sağlık, sanayi, eğitim tesisleri vb. konularda mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık hizmetleri; ‘’tasarım ve uygulamanın sınırları kullanıcının mutluluğa ulaştığı noktada biter’’ anlayışıyla; kaliteden ödün vermeden konusunda aktif 28 yılı aşkın uzmanlaşmış tecrübeyle hizmet verilmektedir. Ayrıca, gayrimenkul değerleme uzmanlığı ve mesleki bilirkişilik firmanın faaliyetleri arasındadır. Mimari Proje – Tasarım Uygulama İç Mimarlık Tasarım Hizmeti İç Mekan Tasarım- dekorasyon Mobilya ve İç Mekan Tasarımı (ev&ofis) Peyzaj düzenlemesi Danışmanlık Kontrollük Hizmeti


Mimari, İç Mimari Proje, Tasarım fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mimari, İç Mimari Proje, Tasarım teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
İçmimarlık tasarımı hizmeti Kontrolluk hizmeti Mimari tasarım hizmeti Mimari proje danışmanlık hizmeti Mimari proje uygulama hizmeti Mimari projelendirme
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yuriçi ve yurtdışında konsept projeler, konutlar (özel konutlar, toplu konutlar), işyeri, alışveriş merkezi, turizm yatırımları, sağlık, sanayi, eğitim tesisleri vb. konularda mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık hizmetleri; ‘’tasarım ve uygulamanın sınırları kullanıcının mutluluğa ulaştığı noktada biter’’ anlayışıyla; kaliteden ödün vermeden konusunda aktif 28 yılı aşkın uzmanlaşmış tecrübeyle hizmet verilmektedir. Ayrıca, gayrimenkul değerleme uzmanlığı ve mesleki bilirkişilik firmanın faaliyetleri arasındadır.

2Referanslar

Özel Villalar: (My Local Green Home, My Country Home, Zekeriyaköy Villalar, Çekmeköy Villalar, Ayben&Hasan Hasoğlan Villa, Bizen&Mahmut İlerici Villa vb.)

Kocaeli Gölcük Belediyesi: (Otobüs Terminali, Sağlık Merkezi, Piyalepaşa Kültür Merkezi, Gözlementepe Sosyal Aktivite ve Hizmet Binası, 17 Ağustos Şehitliği Tören Anıtı, 17 Ağustos Doğaya Saygı Anıtı)

Bahçecik Beykoz Villaları
Behire Burçkin Apt.
Casa Saral
My Blue Ship AVM
MY Red Shoes AVM
Özkoç Plaza AVMc- Residence
Bakü - Şark Pazarı Otel ve Alışveriş Kompleksi
Şadan Company - Apart Otelleri
Cyprus Apart Otelleri
Mehmet Debreli Apart Otel
Bakü - Exxon Mobil Corporation - Ofis Binası
H.A Cyprus Computer Center
Mehmet Debreli Mercedes Galery
Anıl Otomotiv İnşaat ve Turizm Ltd.
Consulta Denetim Ymm Ltd. Şti.
Tunç Matbaacılık Sanayi ve ticaret A.Ş.
Güzeliş Porselen Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Grafim Film ve Matbaacılık A.Ş.
Bozboğa Kağıtçılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.