İnşaat Taahhüt ve Dekorasyon Hizmetleri

Marka:

Bir mimar için en iyi ödül, tasarımının ve fikirlerinin fiziksel bir forma kavuştuğunu görmektir. Bunun yolu da, uygulama alanındaki bizzat rol almaktır. Günümüzün teknolojik koşullarında mimarlık ve mühendislik arasındaki koordinasyonla, uygulama sırasında olabilecek hatalar neredeyse sıfıra iniyor. Firma, mimarlık alanında 28 yılı aşkın tecrübesiyle uzman olduğu kadar; proje ve modelleme sürecinde de en ufak detaylarla ortaya çıkan hayali de gerçeğe dönüştürmek yani uygulama da uzmanlık alanıdır. Binayı kendi başına bir öğe olarak değil, dekorasyonuyla da bir bütün olarak kabul eden firmanın mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık alanlarında konusunda deneyimli iş ortaklarıyla ve dünyaca kabul edilmiş kalitesi belgelenmiş inşaat malzemeleriyle tasarım ve uygulama uzmanlık alanıdır. Üstyapı Taahhüt Uygulama Hizmeti Anahtar Teslimi Müteahhitlik Hizmeti Villa-Konut ve Toplu Konut İnşası İş Merkezi, Sağlık Tesisi, Ofis Binası, Otel, Alışveriş Merkezi, Endüstri Yapısı, Konferans Salonu, Restoran - Kafe İnşası İç Dekorasyon Uygulaması


Mimari, İç Mimari Proje, Tasarım fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Mimari, İç Mimari Proje, Tasarım teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Anahtarteslimi müteahhitlik hizmeti İç dekorasyon uygulaması İş merkezi inşası Üstyapı taahhüdü Villa, konut ve toplu konut inşası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Yurtiçi ve yurtdışında üstyapı, konutlar, ticari yapılar, özel projeler tasarımdan anahtar teslimine kadar; inşaat yönetimi, anahtar teslimi inşaat işleri taahhüdü alanlarında konusunda deneyimli iş ortaklarıyla ve dünyaca kabul edilmiş kalitesi belgelenmiş inşaat malzemeleriyle uygulama hizmetleri olup; tutkulu bir mimar için en iyi ödül; tasarımının ve fikirlerinin fiziksel bir forma kavuştuğunu görmektir. Bunun yolu da uygulama alanında bizzat rol almaktır. Firma, mimarlık alanında 28 yılı aşkın tecrübesiyle uzman olduğu kadar; hayali gerçeğe dönüştürmek yani uygulama da faaliyet alanıdır.

2Referanslar

Özel Villalar: (My Local Green Home, My Country Home, Zekeriyaköy Villalar, Çekmeköy Villalar, Ayben&Hasan Hasoğlan Villa, Bizen&Mahmut İlerici Villa vb.)

Kocaeli Gölcük Belediyesi: (Otobüs Terminali, Sağlık Merkezi, Piyalepaşa Kültür Merkezi, Gözlementepe Sosyal Aktivite ve Hizmet Binası, 17 Ağustos Şehitliği Tören Anıtı, 17 Ağustos Doğaya Saygı Anıtı)

Bahçecik Beykoz Villaları
Behire Burçkin Apt.
Casa Saral
My Blue Ship AVM
MY Red Shoes AVM
Özkoç Plaza AVMc- Residence
Bakü - Şark Pazarı Otel ve Alışveriş Kompleksi
Şadan Company - Apart Otelleri
Cyprus Apart Otelleri
Mehmet Debreli Apart Otel
Bakü - Exxon Mobil Corporation - Ofis Binası
H.A Cyprus Computer Center
Mehmet Debreli Mercedes Galery
Anıl Otomotiv İnşaat ve Turizm Ltd.
Consulta Denetim Ymm Ltd. Şti.
Tunç Matbaacılık Sanayi ve ticaret A.Ş.
Güzeliş Porselen Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Grafim Film ve Matbaacılık A.Ş.
Bozboğa Kağıtçılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.