Beton Direk ve Prekast Üretim Tesis., Beton Santralleri, Konkasör Tesisleri, Sanayi Tesis Kurulumu Danışmanlığı, Kontrolörlük ve Mimari Proje Hizmet.

Karadeniz Prefabrik, inşaat ve tesis kurulumlarında danışmanlık, uygulama, temsilcilik, kontrolörlük ve mimari proje hizmetleri vermektedir. Firma kuruluşunun ilk yıllarında inşaat sektöründe daha sonra ise makina sektöründe olmak üzere teknik danışmanlık ve tesis kurulumları ile faaliyet alanını genişletmiştir. Karadeniz Prefabrik; 2012 yılından itibaren konusunda Türkiye'nin ileri gelen imalatçı ve uygulamacı firmalarının yurtiçi ve yurtdışı temsilciliklerini alarak çalışma alanını genişletmiştir.


Danışmanlık fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Danışmanlık teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kontrolluk hizmeti Sanayi binası Mimari proje danışmanlık hizmeti Danışmanlık hizmeti
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Anahtarteslimi sanayi tesisleri projelendirme ve kurma hizmeti (Beton santralleri, parke-briket-büz üretim tesisleri, betonarme enerji nakil hattı direkleri, prekast eleman üretim tesisleri, konkasör tesisleri kule vinç, portal ve kreyn vinç gibi), satış pazarlamacılığı

2Gruba Dahil Firmalar

Kastaş Karadeniz Çimento-Kireç ve Ürünleri San.Tic.A.Ş.
Doğu Karadeniz Prefabrik Ltd.Şti.