Havalimanları

Marka:

1969’da Ankara’da kurulan Tepe İnşaat, Bilkent Üniversitesi’ne ait Bilkent Holding’in amiral gemisi olarak projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında, Orta Avrupa'dan Asya'ya, Kuzey Afrika'dan Orta Doğu'ya, imzasını taşıyan projelerle uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.


Altyapı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Altyapı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Müteahhitlik hizmeti
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Ulaşım, büyük ölçekli konut projeleri, hastane ve sağlık kompleksleri, kültür ve eğitim binaları, alışveriş merkezleri, spor ve eğlence tesisleri, oteller, kamu ve sanayi binaları, iş ve ticaret merkezleri, kentsel altyapı, boru hatları, endüstriyel tesis, enerji santralleri, demiryolları, ön tasarımlı yapılar, askeri yapı ve tesisler

2Teknik Özellikler

Havalimanları ve terminal binalarının taşıdığı stratejik önem bu noktaların işletmeciliğini de her yönden son derece kritik kılıyor; Tepe İnşaat bu alanda edinmiş olduğu uzmanlık ve deneyimi, TAV ortak girişimi ve yepyeni bakış açılarıyla farklı işletmecilik projelerine yansıtıyor.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

4Gruba Dahil Firmalar

Bilkent Holding Şirketleri

5Referanslar

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali,
Ankara Esenboğa Havalimanı,
İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı,
İzmir Adnan Menderes İç Hatlar Terminali Yenileme,
Uluslararası Tiflis ve Batum Havalimanları-Gürcistan,
Emirlikler Havaalanı Yeni Bakım Hangarları Çelik Çatı Konstrüksiyon İşleri,
Enfidha Uluslararası Havalimanı, Tunus