LED Aydınlatmalı Gergi Tavan

Marka: OTTOVA Gergi Tavan

Gergi Tavan sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda, üzerine dijital baskı yapılabilen özel alüminyum profillerin fitil sistemi ile gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz kubbe gibi raduslu uygulamalara ve 3 boyutlu geometrik olmayan uygulamalara olanak sağlar. Bu esnek yapısı sayesinde her projeye has tavan ve duvarlara özgün tasarım imkânı sağlar. Sudan nemden etkilenmez, bakım veya boya gerektirmez, kolaylıkla temizlenir, üzerine ankastre aydınlatma armatüre konulabilir, tavan kaplamalarının en hafifidir.(yaklaşık 250 gr/m³).Arkadan aydınlatma yapıldığında soft ışığına dönüşür. Yangında alev almadığı sertifikaları ile sabittir. Hijyeniktir, esnektir, ultraviyole ışınlardan etkilenmez.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya LED Aydınlatmalı Gergi Tavan ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Gergi tavan sistemi Işıklı gergi tavan sistemi LED aydınlatma PVC gergi tavan İç mekân aydınlatma Gergi tavan LED ışıklandırma
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Oteller, alışveriş merkezleri, yüzme havuzları, hamamlar, konferans salonları, mağazalar, spor salonları, fuar stantları, evler, işyerleri, ofisler, stüdyolar, kuaförler, hastaneler gibi mekanlarda duvarlar, kolon kaplamaları, aydınlatma, dekorasyon ve ses akustiği için kullanılır.

2Teknik Özellikler

Sudan, nemden etkilenmez, bakım veya boya gerektirmez, kolaylıkla temizlenir. Üzerine ankastre aydınlatma armatürü konulabilir, tavan kaplamalarının en hafifidir. (Yaklaşık 250gr/m².) Arkadan aydınlatma yapıldığında soft ışığa dönüşür. Yangında alev almadığı sertifikaları ile sabittir. Hijyeniktir, esnektir, ultraviyole ışınlardan etkilenmez.
Ağırlık: 200 gr/m² - 300 gr/m²
Kalınlık: 0,18 mm - 0,25 mm
Kullanım sıcaklığı: -25°C/+60°C
Rulo genişliği: 100-530 cm

3Kalite Garanti Belgeleri

M1, B1, CE Yanmazlık Sertifikası, 10 Yıl Ürün ve Sistem Garantisi