Metek

Firma Hakkında

Başlıca faaliyet alanları; çelik konstrüksiyon endüstriyel ve konut yapıları, metal çatı ve cephe kaplamalarıdır. Çelik konstrüksiyon yapılar tasarımından sonlandırılmasına kadar her fonksiyona uygun inşa edilir. Özellikle yapıların statik ve dinamik tasarımı ve kaplamaya hazır hale getirilmesinde firma optimum çözümler sunar.
 
Mimariye uygun, estetik, ekonomik ve güvenilir çözümler geliştirilir. Hafif çözümlerin elde edilmesinde soğuk şekillendirme teknolojisi kullanılarak üretilen ince cidarlı profillerden en üst düzeyde istifade edilir. Metal çatı ve cephe kaplamalarında başta kenetli sistem olmak üzere trapez sac, panel vb. malzemelerinde uygulaması yapılır.
 
Üretim Tesisi
Fabrika; Osmaneli / Bilecik’te 50.000 m² açık alan içerisinde kurulu, 7.200 m² kapalı alanda; ISO9001, EN 1090-1 ve EN 3834-2 sertifikasyonlarına haiz kalite kontrol sistemimizle hizmet vermektedir. İnce cidarlı profil imalatı yapan roll-form hattı t= 4 mm ve h= 300 mm kapasitelerine kadar bilgisayar kontrollü otomatik delik delme ve kesim yapabilmektedir.
Toplam kapasitemiz roll-form üretim hattı dahil 1.800 ton/ay’dır. 
Geniş makine parkuru sayesinde en doğru ve en hızlı çözümleri kendi bünyesinde oluşturabilmektedir. Fabrika lokasyonu gerek Türkiye’nin endüstri alanlarına gerekse otoyol ve limanlara yakınlığı sebebiyle ulusal ve uluslararası projelerde lojistik avantajı sunmaktadır.

Metek Ürünleri

Metek

Teklif İste

Gönder