Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Mesa
Mesa

Mesa

Mesa 1969 yılında, Mesa Mesken Sanayii adıyla, yaşamlara değer katmak ve sektöründe “ilk”leri yaratmak hedefiyle yolculuğuna başladı. Attığı cesur ve yenilikçi adımlarla bugüne kadar faaliyet gösterdiği her alanda bu hedefine ulaşan Mesa’nın en önemli değeri, yüz binlerce Mesa’lının mutluluğu ve Mesa markasına olan güvenidir. Seyahati boyunca, yapılarını tüm bileşenleriyle birlikte tasarlayan Mesa, toplu konut yaklaşımını tamamıyla değiştiren “konutta marka” kavramını yarattı.

Altyapı ve çevre düzenlemeleri dahil, ilk tasarımından teslimine ve teslim sonrası işletilmesine kadar üretiminin tüm aşamasında Mesa imzası bulunan 12.000.000 M2 iskân edilmiş alanda 100.000’den fazla konut, Mesa’nın ödünsüz kalite anlayışının ürünüdür. Sayısı bugün 4.500’lere ulaşan kadrosu, Mesa’nın genel birikimine ve kültürüne, her geçen gün daha fazla deneyim kazandırmaktadır.

Gittikçe genişlettiği yatırım alanlarında, konutta yarattığı marka kavramının da ötesine geçerek bir “yaşam markası” haline gelen Mesa, günümüzde hem girişimci hem yüklenici hem de üretici olarak faaliyetlerine devam ediyor. Yurt içinde ve yurt dışında, altyapısı, teknik ve sosyal tesisleri, çevre ve peyzaj düzenlemeleriyle hayata geçirdiği büyük konut sitelerinin yanı sıra iş merkezleri, alışveriş merkezleri, okul ve hastaneler, turizm ve spor tesisleri, şehir parkları, sağlık ve kültür merkezleri, ofis binaları, sanayi tesisleri ve benzeri birçok yapıyı hayata geçirmeye devam ediyor. Mesa kuruluşları, bu işlevi en güvenilir şekilde yerine getirmek amacıyla bir yandan tasarım, planlama ve yapım aşamalarında görev alırken diğer yandan inşaat sektörüne başta tünel kalıp olmak üzere her türlü çelik kalıp, çelik hasır, doğrama ve prefabrik eleman gibi yapı bileşenlerini de üreterek dünya liderliğine emin adımlarla tırmanıyor.

İnşa ettiği binaları sahiplerine “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Garantisi” ile teslim eden Mesa’nın, “Müşteri Hizmetleri Birimi” de kullanım aşamasında çıkabilecek kusurları anında gidererek kaliteli hizmet anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor. Türkiye toplu konut sektörüne kazandırdığı “Tünel Kalıp Teknolojisi”, “Müşteri Hizmetleri Birimi” ve “Konut Siteleri Hizmet ve Bakım Servisi” gibi “ilk”leriyle Mesa, yeni sektörlere adım atarken geçmiş başarılarından güç alıyor ve ilkelerinin sağlamlığına güvenerek 50 yıllık bir gelecek üretmenin gururunu yaşıyor.
Başlık Adres
Mesa Orman Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz - İstanbul | Telefon: 444 9 366
Yeşilyaka Karaagaç, Sırtköy Bulvarı No: 16/A Büyükçekmece - İstanbul | Telefon: 444 0 986
Mesa Bodrum Gölköy Mah. Gökburun Mevkii Bodrum - Muğla | Telefon: 444 9 366
Ankara Tanıtım Ofisi Ihlamur Cad. No:2 Çayyolu - Ankara | Telefon: 444 9 366
Mesa Çengelköy Bosphorus Güzeltepe Taşbayır Sokağı Üsküdar - İstanbul | Telefon: 444 9 366
Mesa Panorama Maltepe Zümrütevler Mah. Çağlayanlar Sok. No:16/20 Maltepe - İstanbul | Telefon: 444 9 366
Mesa Urla Kekliktepe Yenice Mah. Kekliktepe Cad. No: 73 Urla - İzmir | Telefon: 444 9 366