Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Medyasoft
Medyasoft

Medyasoft

Medyasoft Bilişim Grubu, 1999'dan beri dijital ajans hizmetlerinden müşteri deneyimi yönetimine kurumsal yönetim sistemlerinden dış kaynak hizmetlerine, kadar binlerce kurumsal müşteriye uçtan uca katma değerli ürünler, hizmetler ve çözümler sunuyor.
 
Kurulduğu yıldan bugüne uzanan kurumsal hafıza ve ekosistemi, zihinsel sermayesi, yetkinlikleri, başarı hikayeleri ve müşterileriyle olan mükemmel ilişkileri ile strateji, inovasyon, hukuk, insan kaynakları ve finansmanda global en iyi uygulamaları birleştirerek özgün Girişimci İş Modelini oluşturmuştur. Girişimci İş Modeli, dijital dönüşümün her alanında müşterileriye değer katıyor. Bu model, Medyasoft ailesindeki her bireyi çalışan bir girişimci yapma esasına dayanıyor.
 
1999 yılında bilişim sektöründe hizmet vermeye başlayan Medyasoft, Autodesk ürün ailesi kapsamında ürün tedariği, danışmanlık ve eğitim konusunda da hizmet veren Gold partnerdır.
 
Medyasoft Autodesk ürün lisanslaması konusunda her türlü desteği verebilecek yetkinlikteki danışmanlara ve eğitmenlere sahip olup ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.