Kösedağ A.Ş.

Firma Hakkında

Çevre güvenliğinizde 1978’den günümüze, sektörün lideri, yeniliklerin öncüsü, kalitenin güvencesi…
Kösedağ tel örme çit A.Ş., 1978 yılında istanbul’da kurulan ilk firmadır. Kalite, güven, yenilik, süreklilik ve saygınlık Kösedağ'ın ülke çapında gösterdiği haklı başarının  temelini oluşturmaktadır .
Kurulduğu ilk yılarda örgü teli ile üretime başlayan Kösedağ, bugün entegre tesisinde modern teknolojilerle geniş ürün yelpazesini sürekli geliştirerek dünya pazarına sunmaktadır.
Çevre güvenliği konusunda sektörün kurucusu ve öncüsü olan Kösedağ, dünyadaki sektörel  gelişmeleri yakından takip etmekte olup, uluslararası kalite standartlarına ulaşarak yurtiçindeki başarısını yurtdışına da taşımıştır.
Kösedağ dünyanın en gelişmiş fiziki güvenlik sistemlerini 1997 yılında kurulan Sibertek A.Ş.’nin elektronik güvenlik sistemleri ile bütünleştirmiştir. Çevre güvenliğinde yüksek fiziki ve elektronik çit sistemlerini dünya çapında  projelendirip uygulamaktadır .
Kösedag A.Ş. prensipleri ve iş yönetim anlayışı  ışığında ikinci kuşak yönetimiyle  bir dünya markası olma yolunda  geyret ve çalışmalarını  bütünleştirerek müşterilerinin  güveni ve memnuniyeti ile  daima  daha iyisini yapma yolunda  ilerlemektedir. 

Kösedağ A.Ş. Ürünleri

Kataloglar
Kösedağ  A.Ş.

Teklif İste

Gönder