Kanat El Arabası

Firma Hakkında

1970 yılında Aksaray ili eski sanayi caddesinde küçük bir atölyede imalata başlayan kanat grup, özveriyle sürekli gelişerek, üretmiş olduğu çelik kürekler, soba kürekleri , faraş kürekleri ile kısa sürede yurt çapında aranan bir marka olmuştur.

Kalite ve fiyat dengesini gözeterek üretim yapan kanat grup, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda el arabası üretimine de başlayarak inşaat , tarım ve bahçe aletleri sektöründe yerini almıştır.

Ülke geneline yayılan markasını dünya pazarlarına da açma isteğiyle  1994 yılında, Türkiye de ilk defa el arabalarını de-monte olarak koli içerisinde, ambalajlı olarak  ihraç etmiştir.

Yine o yıllarda,  şu an merkez adresimiz olan e-90 karayolu üzeri 7 km de bulunan 22.000 mt2 alana modern bir fabrika temeline başladı.

İhracat yapılan ülke sayısı artıkça ürün çeşitliliği de artmaktaydı. Yeni talepler doğrultusunda 2007 yılında kurduğu yeni bir fabrika ile  profil merdiven imalatına başladı.

2013 yılında Aksaray organize sanayi bölgesinde 16.000 metrekarelik alana kurmuş olduğu modern bir fabrika ile ütü masası ve çamaşır kurutmalıkları üretimine de başlayan kanat grup aynı kalite ve özveri ile züccaciye sektörüne de girmiş oldu.

Yurtiçi ve yurtdışında 300 e yakın fuara katılıp  ürünlerini sergileyerek sektöründe en fazla fuara katılan firma olan kanat, bir dünya markası haline gelmiştir.

Tanıtım ve reklam faaliyetlerine verdiği öneminle, yarım asıra yaklaşan bir süredir imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, uzun yılların verdiği tecrübe ile global pazarda rekabet etme şansı kazandı.

Kanat El Arabası Ürünleri

Kanat El Arabası

Teklif İste

Gönder