Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Harç/Styronit Sty Hrsn Horasan

Marka: styronit

Sty HRSN Horasan tarihi yapılarda restorasyon, derz dolgu harcı olarak kullanılabilen doğal bir harçtır. Aynı zamanda camii, hamam gibi kubbeli yapılarda ısı ve ses yalıtım harcı olarak kullanılmaktadır. Syt Horasan Harcı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Koruma ve Uygulama ve Denetim Müdürlüğü (KUDEB) analiz raporuna sahip bir üründür. Yüksek Isı yalıtımı Restorasyon işlemlerinde yapının tarihi yapısını bozmaz Kubbeli yapılarda hafif olmasından dolayı kolay uygulanır Mükemmel yapışma özelliği Nefes alma özelliği Çevre dostu üründür Esnektir, çatlama yapmaz Hafiftir, binalarınıza yük bindirmez A Sınıfı yangın dayanımı Kolay hazırlanır ve uygulanır Uzun ömürlüdür Yalıtım problemlerine kesin çözüm Ekonomiktir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Harç/Styronit Sty Hrsn Horasan ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Isı yalıtım malzemesi Ses yalıtımı Yalıtım sıvası Isı yalıtım sıvası Perlitli izolasyon sıvası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Cami kubbelerindeki kurşun, alüminyum vb. malzemelerin altına kullanılır. Tarihi yapıların tümünde, iç ve dış cephelerde kullanılabilir. Ahşap, taş, kerpiç, bağdadi duvar gibi yüzeylerde uygulama yapılabilir. Yüzeylerin türüne bağlı olarak harcın yüzeye tutunabilmesi için rabis teli ve/veya Styronit Kompakt Astar kullanılarak uygulama yapılır. Tuğla, gazbeton gibi yüzeylere direkt olarak uygulanır.

2Teknik Özellikler

Malzeme yapısı: Perlit, pomza esaslı, hidrolik kireç, doğal organik ve inorganik lifler, kil içerir
Isı İletkenlik, λ: 0,048 W/(m.K)
Ambalaj: 9,0 ± 0,5 kg kraft torba
Uygulama kalınlığı: 2,0-5,0 cm
Renk: Pembe (horasan rengi)
Tüketim: ~3,0 kg/m² (1 cm kalınlık, düz yüzeylerde)
Yangın sınıfı: A grubu yanmaz
Kuru yoğunluk (duvarda): 300 ± 25 kg/m³
Basınç dayanımı: 1,80 N/mm² (CS1 / CSII)
Kılcal kapiler su emme: W1

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 14001, CE, EPD Tip III , GOST-R, Green Homes Solution Provider