ARDEX P 51 MIX Emici Yüzeyler İçin Astar - Kullanıma hazır

Marka: ARDEX

İç mekanlarda, zeminde, duvarda ve tavanda kullanıma uygun, kesinlikle solvent içermeyen, beyaz reçine dispersiyonu sayesinde su ile irtibatı kesen yüzey astarı.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya ARDEX P 51 MIX Emici Yüzeyler İçin Astar - Kullanıma hazır ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


- Tozlu yüzeylerin bağlanması için, örn. zımparalanmış emici anhidrit ve anhidrit şaplarında, çimento şaplarının dolgu, düzleme ve zemin kaplamalarının tutması için astarlanmasında kullanılır.
- Düz beton zeminlerde aderans köprüsü olarak, özellikle yoğun çimento şap ve suntalarda, dolgu ve düzleme kaplaması olarak uygulanır.
- İyileştirilmiş anhidrit şaplarında, terrazzo, kum taşı, seramik ve levha kaplamalarında ARDEX K11 T kendinden yayılan şap için aderans köprüsü sağlar.
- Beton zemin ve çimento şaplarının gözeneklerinin örtülmesinden; - sonra gelen işlemlerde zeminden hava kabarcıklarının çıkmasını engeller, - sonra gelen kaplama işlemlerinde karışım suyunun emilmesini engeller.
- İnce tabaka harcı için alçı, anhidrit ve suntaların astarlanmasında kullanılır. Düz betonlarda alçı esaslı kaplamalar için aderans köprüsü sağlar. Dolgu ve kendinden tesviyeli kaplamalarının, kısa süre sonra kullanılması için, toz oluşumunu engellemek için kullanılır.

• Solvent içermez
• Güçlü, güvenli ve geniş bir uygulama alanı.
• Astar olarak, aderans arttırıcı ve gözeneklerin kapanmasını sağlar, su emiciliği bariz azaltır.
• Yüzeye uygulanan perdah sıvaları veya kendinden yayılan zemin kaplamalarında hava kabarcıklarının oluşmasını engeller.